Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

HAKKIMIZDA,

Sektördeki bilgi ve tecrübemizi 2014 yılında kurumsal bir kimlik çatısı altına taşımak amacıyla kurduğumuz MAVİ ELMA GRUP şirketimiz diyetisyen, hekim ve profesyonel sporculara hizmet sağlamaktadır. Hizmetlerimiz arasında beslenme denetimi yapmak isteyen tüm profesyonellere yazılımlar, ikinci el vücut analiz cihazları temini, andülasyon cihazları satışı mevcuttur.

Her geçen gün mevcut hizmetlerine yenilerini eklemeyi hedefleyen MAVİ ELMA GRUP, sektörden gelen dönüşler ile yazılım ve hizmetlerini güncellemekte daha iyi bir hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Amacımız verdiğimiz hizmetin kalitesini artırırken aynı zamanda müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır. Akademik çalışmalara sağladığımız katkı, yaptığımız işin ticari kaygılar ile değil, bilime ve gelişmeye olan desteğimizden güç alarak bizi sektörde farklı bir alana taşımaktadır.

Değerli bilim insanları ve hocalarımızın talepleri doğrultusunda yazılımlarımızı geliştirmeye devam etmekteyiz.

Beslenme bilgi sistemi olan yazılımımız BEBİS, Türkiye’deki tüm besleme ve diyetetik bölümlerinde eğitim amaçlı, tez çalışmalarında tüm akademik çalışmalarda referans alınan bir yazılımdır.

Bizlerde bu sorumluluk ve bilinçle kullanıcılardan gelen her soru ve öneriyi özenle inceleyip çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Sektörün büyük bir ihtiyacı olan vücut analiz cihazları konusunda gereken özen ve hassasiyet ile detaylı talep incelemesi sonrası öneri ve tekliflerimizi iletiyoruz.

MAVİ ELMA GRUP ailesi başarının anahtarının, özveri, güven, prensip ve kaliteli hizmet olduğunu biliyor ve çalışma planlarını bu temeller üzerine inşa ediyor.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
X